Kadencja 2014 - 2018

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
7 marca 2016

Obecnie Rada Gminy Lyski działa w następującym składzie:

1. Paweł Hajok - Adamowice

2. Marzena Łukoszek - Adamowice

3. Grzegorz Szulik - Bogunice

4. Stanisław Kubica - Dzimierz, Nowa Wieś

5. Stanisław Hałacz - Lyski

6. Maria Norek - Lyski

7. Stanisław Niestrój - Pstrążna (Wiceprzewodniczący Rady Gminy)

8. Beata Nowok - Pstrążna

9. Rudolf Urbisz - Raszczyce

10. Sebastian Staniek - Raszczyce

11. Wiesław Biernat - Sumina

12. Leszek Staniek - Sumina

13. Grzegorz Dudek - Zwonowice (Przewodniczący Rady Gminy Lyski)

14. Aleksandra Wojtas - Plisz - Zwonowice

15. Stanisław Musioł - Żytna

 

Kontakt z radnymi:

Przewodniczący:

mgr inż. Grzegorz Dudek

e-mail: rada.gminy@lyski.pl

adres: ul. Dworcowa 1a, 44-295 Lyski

telefon: (032) 430 00 02, 430 00 51,

fax: 032 430 00 31

Wiceprzewodniczący:

mgr Stanisław Niestrój

adres: ul. Dworcowa 1a, 44-295 Lyski

telefon: (032) 430 00 02, 430 00 51,

fax: 032 430 00 31

 

Dyżur Przewodniczącego i Wiceprzewodniczącego
(również rozpatrywanie skarg i wniosków mieszkańców)

w Urzędzie Gminy Lyski, pok. nr 6

w każdy poniedziałek od 1430 do 1600

telefon:(032) 430 00 02, 430 00 51 wew. 106

W miesiącu lipiec i sierpień nie odbywa się dyżur Przewodniczącego i Wiceprzewodniczącego Rady Gminy Lyski.



Biuro Obsługi Rady Gminy:

adres: ul. Dworcowa 1a, 44-295 Lyski

e-mail: rada.gminy@lyski.pl

telefon:(032) 430 00 02, 430 00 51 wew. 108

godziny urzędowania:

poniedziałek: 800 do 1600

wtorek, środa, czwartek, piątek: 700 do 1500

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację:UG Lyski
Data utworzenia:2016-03-07
Data publikacji:2016-03-07
Osoba sporządzająca dokument:mduda
Osoba wprowadzająca dokument:Małgorzata Duda
Liczba odwiedzin:16745

Rozwiń Historia zmian

Data i godzina zmianyOsoba zmieniającaOpis zmianyPoprzednia wersja
2018-05-04 09:47:41Małgorzata DudaEdycja strony Kadencja 2014 - 2018
2018-02-13 09:10:53Małgorzata DudaEdycja strony Kadencja 2014 - 2018
2018-02-13 09:10:07Małgorzata DudaEdycja strony Kadencja 2014 - 2018
2017-07-03 14:26:05Małgorzata DudaEdycja strony Kadencja 2014 - 2018
2016-12-13 13:39:00Małgorzata DudaEdycja strony Kadencja 2014 - 2018
2016-09-02 13:24:08Małgorzata DudaEdycja strony Kadencja 2014 - 2018
2016-07-01 14:39:15Małgorzata DudaEdycja strony Kadencja 2014 - 2018
2016-03-07 10:22:34Agata WyczyszczokEdycja strony Kadencja 2014 - 2018
2016-03-07 10:22:05Agata WyczyszczokEdycja strony Kadencja 2014 - 2018
2016-03-07 10:19:56Agata WyczyszczokEdycja strony Kadencja 2014 - 2018
2016-03-07 10:18:46Agata WyczyszczokEdycja strony Kadencja 2014 - 2018
2016-03-07 10:17:02Agata WyczyszczokEdycja strony Kadencja 2014 - 2018
2016-03-07 10:11:32Agata WyczyszczokEdycja strony Kadencja 2014 - 2018
2016-03-07 10:09:58Agata WyczyszczokEdycja strony Kadencja 2014 - 2018
2016-03-07 09:16:53Agata WyczyszczokEdycja strony Kadencja 2014 - 2018